پاساژ بیمه

 

 

1- نام محصول: پاساژ بیمه

 

2- توضیح  محصول:

در شرایط کنونی که همه افراد جامعه تحت تاثیر فضای وب هستند نمایندگان و کارگزاران شرکت های بیمه برای کسب پرتفوی بیشتر باید به سمت طراحی سایت و اپلیکیشن های مختلف باشند.

طرح بنده شامل سرفصل های مختلفی چون:

1-قوانین بیمه 2-انواع بیمه 3-استعلام 4-فرم های بیمه 5-صدور بیمه 6-اخبار بیمه 7-مقالات،کتابخانه ها و نشریات بیمه 8-ثبت نام کارگاه های آموزشی 9-پیشنهادات 10-سوالات شما 11-درخواست مشاور 12-همکاری با ما 13-تماس با ما ،میباشد.

 

هر کدام از این سر فصل ها خود حاوی مطالب بسیار ریزتری خواهد بود،مثلا در بخش انواع بیمه :انواع بیمه تعریف شده و اطلاعاتی در مورد آن خواهیم داد.

مثلا در بخش فرم های بیمه: فرم های بیمه ای شرکت های مختلف آپلود خواهد شد.

 

در قسمت کارگاه های بیمه برگزاری حضوری یا غیرحضوری انواع کارگاه های بیمه ای برای نمایندگان بیمه ، کارمندان ادارات، افراد جویای کار،یا سازمان هایی مانند نظام مهندسی و.... فراهم خواهد بود.

-در قسمت درخواست مشاور هر فرد میتواند از طریق پیام،تماس تلفنی و یا درخواست ملاقات مشاور، از خدمات این سایت و دفتر استفاده کند.

 

 

4-مزیت رقابتی این سایت نسبت به سایتهای بیمه ای :

سایت های بیمه ای معمولا یکی از خصوصیت های ذیل را دارند.
1)سایت هایی که اطلاعات مربوط به ساختار سازمان خود . قوانین و مقررات . وظایف و فروش رابیان می کنند :مانند سایت شرکت های بیمه .بیمه مرکزی و غیره
2)سایت هایی که فقط درجهت اهداف فروش بیشتر اقدام به فعالیت می کنند.مانند سایت نمایندگان و کارگزاران
3)سایت هایی که وظایف خاصی دارند مانند ترویج فرهنگ .آموزش .آزمون و پژوهشکده بیمه


مزیت رقابتی :در طراحی این سایت قصد داریم غیر از مشاوره و فروش به صورت ترکیبی به اهدافی چون آموزش .فرهنگ سازی .ارائه اطلاعات و قوانین. برگزاری کارگاه ها . ایجاد سبک فراگیر تر برای جلو گیری به
مشتریان و غیره اقدام کنیم .
این سایت با دیدی میان مدت و بلند مدت (بین 1تا5سال)طراحی  می شود .در استانهای غرب کشور با توجه به برسی های 2سال اخیر مورد مشابه دیده شده دردیگر مناطق کشور سایت هایی هستند که برخی از موارد بالا را پوشش می دهند اما جامع و کامل نیستند .

سایت مذکور دسترسی های مختلفی را یکجا برای مشتریان باز خواهد کرد و نیاز به مراجعه به چند سایت را مرتفع میکند بنایر این در زمان و هزینه بسیار صرفه جویی خواهد شد.این سایت با توجه به نیاز های فارغ التحصیلان بیمه و افراد مشتاق به دریافت اطلاعات بیمه ای،مشتریان و حتی خود نمایندگان بیمه طراحی شده است.

 

 

5-شماره های تماس:

جبار ویسی

09190738914

08338100004